LIETUVOS REGIONINĖ POLITIKA Home
en

Kauno regiono plėtros taryba (kontaktai)

Kauno regiono plėtros tarybos kolegija Kauno regiono plėtros tarybos administracija
Adresas: L. Sapiegos g. 10, LT-44251 Kaunas
Telefonas: +370 665 61 467
El. p. info@kaunoregionas.lt

Nijolė Dirginčienė
Kauno regiono plėtros tarybos kolegijos pirmininkė
Birštono savivaldybės merė
tel. +370 319 56 830, el. p. nijole.dirginciene@birstonas.lt

Vytenis Tomkus
Kauno regiono plėtros tarybos kolegijos pirmininko pavaduotojas
Kaišiadorių rajono savivaldybės meras
tel. +370 670 79 158, el. p. meras@kaisiadorys.lt

Jonas Audėjaitis
Kauno miesto savivaldybės tarybos narys
tel. +370 374 22 608, el. p. jonas.audejaitis@kaunas.lt

Gintautas Bartulis
Prienų rajono savivaldybės tarybos narys
El. p. gintautas.bartulis@prienai.lt

Andrius Bautronis
Raseinių rajono savivaldybės meras
tel. +370 624 86 944, el. p. andrius.bautronis@raseiniai.lt

Violeta Boreikienė,
Kauno rajono savivaldybės tarybos narė
tel. +370 616 29 292, el. p. violeta.boreikiene@krs.lt

Indrė Fiodorova
Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narė
tel. +370 600 24 448, el. p. indre.fiodorova@gmail.com

Mantas Jurgutis
Kauno miesto savivaldybės tarybos narys
tel. +370 374 23 489, el. p. mantas.jurgutis@kaunas.lt

Vytas Kederys
Birštono savivaldybės tarybos narys
tel. +370 601 72 654, el. p. vytas.kederys@birstonas.lt

Valerijus Makūnas
Kauno rajono savivaldybės meras
tel. +370 373 05 500, el. p. meras@krs.lt

Visvaldas Matijošaitis
Kauno miesto savivaldybės meras
tel. +370 37 422 608, el. p. visvaldas.matijosaitis@kaunas.lt

Antanas Nesteckis
Kauno rajono savivaldybės tarybos narys
tel. +370 373 05 555, el. p. antanas.nesteckis@krs.lt

Andrius Palionis
Kauno miesto savivaldybės tarybos narys
tel. +370 374 23 489, el. p. andrius.palionis@kaunas.lt

Mindaugas Sinkevičius
Jonavos rajono savivaldybės meras
tel. +370 349 61 040, el. p. mindaugas.sinkevicius@jonava.lt

Matas Skamarakas
Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys
tel. +370 675 02 310, el. p. matas.skamarakas@raseiniai.lt

Nerijus Šalūga
Jonavos rajono savivaldybės tarybos narys
tel. +370 611 13 566, el. p. nerijus.saluga@jonava.lt

Jaunius Ramoška
Kauno miesto savivaldybės tarybos narys
tel. +370 374 42 608, el. p. jaunius.ramoska@kaunas.lt

Valentinas Tamulis
Kėdainių rajono savivaldybės meras
tel. +370 347 69 500, el. p. valentinas.tamulis@kedainiai.lt

Alvydas Vaicekauskas
Prienų rajono savivaldybės meras
tel. +370 630 01 041, el. p. alvydas.vaicekauskas@prienai.lt

Ligita Valalytė
Kauno miesto savivaldybės tarybos narė
tel. +370 374 42 608, el. p. ligita.valalyte@kaunas.lt

Darius Vilimas
Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos narys
tel. +370 605 69 451, el. p. darius.vilimas@kaisiadorys.lt

Paulius Visockas
Kauno rajono savivaldybės tarybos narys
tel. +370 373 05 577, el. p. paulius.visockas@krs.lt

Ingrida Visockienė
Kauno miesto savivaldybės tarybos narė
tel. +370 374 42 608, el. p. ingrida.visockiene@kaunas.lt

Karolina Žekaitė
Kauno miesto savivaldybės tarybos narė

Rasa Daraškevičienė
Administracijos ekspertė, atliekanti direktoriaus funkcijas
Adresas: L. Sapiegos g. 10, Kaunas, 312 kab.
mob. +370 665 61 467
El. p. rasa.daraskeviciene@kaunoregionas.lt

Laima Jocienė
Administracijos vyresnioji specialistė (vyriausioji buhalterė)
Adresas: L. Sapiegos g. 10, Kaunas, 313 kab.
mob. +370 665 56 309
El. p. laima.jociene@kaunoregionas.lt

Inga Kupcikevičiūtė
Administracijos vyriausioji specialistė
Adresas: L. Sapiegos g. 10, Kaunas, 313 kab.
mob. +370 665 62 143
El. p. inga.kupcikeviciute@kaunoregionas.lt

Džesika Bernotaitė
Administracijos vyriausioji specialistė
mob. +370 665 80 581
El. p. dzesika.bernotaite@kaunoregionas.lt

Virginija Šimkutė
Administracijos vyriausioji specialistė
mob. +370 610 30 117
El. p. virginija.simkute@kaunoregionas.lt