LIETUVOS REGIONINĖ POLITIKA Home
en

Tyrimai anglų k.

Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) parengė Lietuvos aplinkosaugos veiksmingumo vertinimą. 2021 m. parengtame dokumente pateikti vertinimai ir rekomendacijos. Kai kurios iš jų yra aktualios regioninei politikai ir savivaldybių darbui. Su ataskaita anglų kalba galima susipažinti čia.

Ekspertinės peržiūros ataskaita "Regioninė plėtra Lietuvoje" (anglų k., 2020 m. balandžio 21 d. redakcija) (pdf, 900 kB). Parengė Europos Taryba, įgyvendindama Vidaus reikalų ministerijos projektą "Gerojo valdymo sklaida Lietuvoje", finansuojamą pagal ES Struktūrinių reformų rėmimo programą.

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO, angl. OECD) tyrimas "COVID-19 ir miestai: Poveikis, išmoktos pamokos, ir atsigavimo strategijos" (2020 m. liepos 23 d.). Nuoroda anglų k.

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos apžvalga "Lietuva 2020". Nuoroda anglų k. (atsisiųsti PDF galima tik prisijungus, o skaityti - ir neprisijungus: spausti "READ").

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos publikacija "Žvilgsnis į regionus ir miestus 2020" (2020 m. lapkričio 30 d.). Nuoroda anglų k. Pridėtas Lietuvos padėties aprašymas (anglų k.)