LIETUVOS REGIONINĖ POLITIKA Home
en

Lietuvos regioninė politika

Nacionalinė regioninė politika - valstybės ir savivaldybių institucijų ir kitų subjektų tikslinė veikla, kuria daromas skirtingas poveikis regionų  socialinei ir ekonominei plėtrai siekiant mažinti  socialinius ir ekonominius skirtumus tarp regionų ir pačiuose regionuose, skatinti visoje valstybės teritorijoje tolygią ir tvarią plėtrą.

2020-12-10

VRM: pasirašytos miestų vietos veiklos grupių finansavimo sutartys, kurių vertė daugiau nei 22 mln. eurų

Pareiškėjai sėkmingai pasirašo sutartis dėl bendruomenių inicijuotų projektų, skirtų vietos plėtros strategijoms įgyvendinti, finansavimo. Šiuo metu jau pasirašyta sutarčių už 22,23 milijonų eurų 689 bendruomenių projektams įgyvendinti.

2020-10-22

Viceministras T. Tamulevičius: regionai gali ir turi tapti lyderiais

Šiandien įvyko Vidaus reikalų ministerijos inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingas renginys – VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014-2020 apdovanojimai. Renginio metu apdovanoti geriausi infrastruktūros projektai šalies...

2020-09-03

Regionų forume – diskusijos apie savivaldos savarankiškumą ir tolygią regionų plėtrą

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos iniciatyva surengtas Regionų forumas, kuris organizuojamas Vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos savivaldybių asociacijos. Regionų forumas šiemet skirtas savivaldos savarankiškumo...

2020-08-24

Kultūros paslaugų prieinamumui regionuose gerinti – viešoji konsultacija

Kultūros ministerija kartus su Vidaus reikalų ministerijos ir programos „Kurk Lietuvai“ atstovais rugpjūčio 25 d. rengia viešąją konsultaciją „Kultūros paslaugų prieinamumo regionuose didinimo iššūkiai ir galimybės“.

Daugiau naujienų