LIETUVOS REGIONINĖ POLITIKA Home
en

Lietuvos regioninė politika

Nacionalinė regioninė politika - valstybės ir savivaldybių institucijų ir kitų subjektų tikslinė veikla, kuria daromas skirtingas poveikis regionų  socialinei ir ekonominei plėtrai siekiant mažinti  socialinius ir ekonominius skirtumus tarp regionų ir pačiuose regionuose, skatinti visoje valstybės teritorijoje tolygią ir tvarią plėtrą.

2018-11-05

Miestas - regiono magnetas

Kaip pritraukti įmones ir gyventojus į regionų miestus bei miestelius? Kaip išlaikyti miestų erdves, tinkamas gyventi ir dirbti? Ko reikia, kad regioniniai miestai taptų magnetais regione?

2018-04-17

Finansinė parama miestų bendruomenių iniciatyvoms bus paskirta iki metų vidurio

22-ų Lietuvos miestų bendruomenės jau įgyvendina savo parengtas, vidaus reikalų ministro patvirtintas ir Europos Sąjungos (ES) lėšomis finansuojamas (iki 85 proc.) vietos plėtros strategijas. Tikėtina, kad finansinė parama vietos plėtros...

2018-03-28

Velžio perspektyva - geresnė gyvenamoji aplinka ir kokybiškesnės paslaugos

Vidaus reikalų ministerija (VRM) skyrė finansavimą Velžio kaimo viešųjų erdvių sutvarkymui. Ši investicija sudarys prielaidas Velžio gyventojams bei vietos verslininkams didinti socialinį ir ekonominį aktyvumą.

2018-03-28

Piniavos viešųjų erdvių sutvarkymo viziją kūrė ir kaimo gyventojai

Vidaus reikalų ministerija (VRM) skyrė finansavimą Piniavos kaimo viešųjų erdvių sutvarkymui. Bendruomeninė Piniavos infrastruktūra bus įrengiama bei plėtojama remiantis kartu su kaimo gyventojais parengta viešųjų erdvių sukūrimo vizija.

Daugiau naujienų