LIETUVOS REGIONINĖ POLITIKA Home
en

Lietuvos regioninė politika

Nacionalinė politika - valstybės ir savivaldybių institucijų ir kitų subjektų tikslinė veikla, kuria daromas skirtingas poveikis regionų  socialinei ir ekonominei plėtrai siekiant mažinti  socialinius ir ekonominius skirtumus tarp regionų ir pačiuose regionuose, skatinti visoje valstybės teritorijoje tolygią ir tvarią plėtrą.

2017-04-19

Renovuojant daugiabučius namus, Šalčininkuose tvarkoma ir gyvenamoji aplinka

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalo Šalčininkuose viešosios infrastruktūros sutvarkymui. Sutvarkius šį vieną tankiausiai mieste apgyvendintų rajonų, ne tik pagerės gyvenamoji aplinka, bet ir sąlygos...

2017-04-19

Lentvaryje daugėja stiprių traukos centrų

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą dviejų viešųjų erdvių Lentvario mieste išvystymo projektui. Jį įgyvendinus, dvi daugiafunkcės aikštelės prie miesto gimnazijų taps stipriais traukos centrais.

2017-04-14

Sutvarkyta Nepriklausomybės aikštė kvies į Panevėžio centrą

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą viešosios infrastruktūros plėtotės ir atnaujinimo projektui, kuriuo siekiama sutvarkyti ir sustiprinti Panevėžio centre esančią Nepriklausomybės aikštę. Sutvarkius aikštę ir jos prieigas pagerės...

2017-04-11

Poilsio, laisvalaikio ir sveikatinimo zona - ir Skaudvilėje

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą Skaudvilės poilsio, laisvalaikio ir sveikatinimo zonos atnaujinimui. Įgyvendinus projektą bus sukurta kokybiškai nauja ir visam miesteliui svarbi erdvė, tarnaujanti tiek gyventojų, tiek verslo poreikiams.

Daugiau naujienų