LIETUVOS REGIONINĖ POLITIKA Home
en

Lietuvos regioninė politika

Nacionalinė regioninė politika - valstybės ir savivaldybių institucijų ir kitų subjektų tikslinė veikla, kuria daromas skirtingas poveikis regionų  socialinei ir ekonominei plėtrai siekiant mažinti  socialinius ir ekonominius skirtumus tarp regionų ir pačiuose regionuose, skatinti visoje valstybės teritorijoje tolygią ir tvarią plėtrą.

2018-03-09

Gyvenamoji aplinka Rukloje taps patrauklesnė

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą urbanistinei infrastruktūrai Ruklos miestelyje modernizuoti. Įgyvendinus projektą pagerės gyvenimo Rukloje sąlygos, padidės investicinis miestelio patrauklumas.

2018-03-08

Šilutės viešųjų teritorijų atnaujinimas - gyventojų užimtumui ir verslo galimybėms

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą Šilutės miesto infrastruktūros objektų sutvarkymui. Kompleksiškai sutvarkytos viešosios erdvės paskatins mieste palankesnes sąlygas paslaugų sektoriui, pagerins gyvenimo aplinką ir kokybę.

2018-03-07

Bus sutvarkytas Baisogalos centras

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą centrinės Baisogalos miestelio dalies viešajai erdvei sutvarkyti. Tikimasi, kad atnaujintas miestelio centras kurs patrauklesnę gyvenamąją aplinką Baisogalos gyventojams bei palankesnes sąlygas verslui.

2018-02-28

Proveržis pokyčiams ir ateities gerovei kurti

Vasario 15 ir 22 dienomis, Kaune ir Vilniuje vyko trišalio nacionalinio projekto „Išmanusis miestas IV“ kūrybinės dirbtuvės. Jose dalyvavo viešasis ir privatus sektoriai, 22 aukštųjų mokyklų komandos. Papasakoti plėtros miestuose ir regionuose...

Daugiau naujienų